Кілька слів для тих, хто вперше стикається з реєстрацією торгових марок

Якщо вам відразу незрозумілі заплутані графи в таблицях, калькулятори з цінами, не ясна сама процедура, то ці пару абзаців спеціально для Вас. Один раз прочитаєте і все будете знати.

Для державної реєстрації Вашої Торговельної Марки необхідні наступні документи

®Якщо ВЛАСНИКОМ Торговельної марки буде фізична особа:

1. Прізвище, ім`я, по батькові Власника (ів).
2. Копія Першої сторінки паспорта (або фото з телефона)
3. Копія ідентифікаційного коду (або фото з телефона)
4. Зображення Торгової марки в форматі jpeg.
5. Адреса реєстрації (прописка)      проживання.    Ця адреса потрібна для внесення даних в Свідоцтво про реєстрацію Торговельної марки. Листування з НОІВ відбувається на поштову абонентську скриньку патентного бюро TORGOVAMARKA.COM

®Якщо ВЛАСНИКОМ Торговельної марки буде юридична особа:

1. Копія Виписки, ЄДРПОУ (або фото з телефона)
2. Зображення Торгової марки в форматі jpeg.
3. Юридична Адреса.          Ця адреса потрібна для внесення даних в Свідоцтво про реєстрацію Торговельної марки. Листування з НОІВ відбувається на поштову абонентську скриньку патентного бюро TORGOVAMARKA.COM

TORGOVAMARKA.COM

® ЕТАПИ СПІВПРАЦІ, щодо реєстрації Вашої Торговельної марки™

1 Укладання Договору про надання юридичних послуг щодо державної реєстрації Торговельної марки.

®Буде відправлено кур’єром на вказану Вами адресу, або підпишемо електронним підписом.
®Оплата першої частини – а саме державного мита за державний спеціалізований Інформаційний пошук по базі зареєстрованих знаків та по базі поданих заявок на реєстрацію в Національний офіс інтелектуальної власності – 2000 грн.
®Звіт надходить протягом 10 робочих днів.

2 Подання Заявки про реєстрацію Торговельної марки в Національний офіс інтелектуальної власності (НОІВ) за 1 день. Оплата юридичних послуг.

® Отримання Розписки з НОІВ
® Отримання електронного підтвердження в базі НОІВ про реєстрацію Торговельної марки.
® Оплата другої частини, а саме за послуги щодо реєстрації Вашої Торговельної марки™ Патентним бюро “TORGOVAMARKA.COM” – 5000 грн
® Звертаємо Вашу увагу, що Ви оплачуєте послуги патентного бюро виключно після Отримання Розписки з НОІВ та електронного підтвердження в базі НОІВ про реєстрацію Вашої Торговельної марки. Ми не беремо авансів, оплата за результат.
®Протягом 20-22 місяців Патентне бюро веде діловодство за Заявкою Вашої Торговельної марки™
® Листування з НОІВ відбувається на поштову абонентську скриньку Патентного бюро TORGOVAMARKA.COM
® Спілкування з експертами Укрпатенту щодо Вашої Торговельної марки™ проводять юристи Патентного бюро
® Ми доводимо Реєстрацію до видачі Вам Державного Свідоцтва про реєстрацію Торговельної марки™ на термін 10 років з моменту подачі Заявки. Буде відправлено кур’єром на вказану Вами адресу, або передамо Свідоцтво при зустрічі в офісі

3 Оплата державного мита за подання Заявки на реєстрацію Торговельної марки

®Оплата залежно від кількості класів Міжнародної класифікації товарів і послуг для реєстрації знаків (Ніццька класифікація) Так звані: “Класи МКТП”
®Детальніше про Класи МКТП: https://nice.uipv.org/class/headers
®Вартість державного мита за подання одного Класу МКТП – 4000 грн.
®Очікування протягом 24 місяців Свідоцтва про реєстрацію Звичайна процедура
®Очікування протягом 8 місяців Свідоцтва про реєстрацію Прискорена процедура ( у військовий стан в Україні не працює)
®Протягом очікування Ви можете використовувати Торговельну марку, надавати франшизу, погоджувати рекламні вивіски, рекламу в мережах , тощо
®Домен категорії .UA Ви зможете отримати тільки після видачі Свідоцтва про реєстрацію Торговельної марки.

ЯК МИ МОЖЕМО ВАМ БУТИ КОРИСНИМИ? ПРОСТИМИ СЛОВАМИ

ЕТАП “ПОПЕРЕДНІЙ”
 

За цей етап ви нам нічого не платите. Просто повідомляєте саме позначення, яке Ви хочете зареєструвати і що хочете їм маркувати, які товари або послуги. Найпростіше відправити нам в чат ТЕЛЕГРАМ. Ми дивимося саме позначення, визначаємо, чи може воно взагалі бути торговельною  маркою (адже часто клієнти просять зареєструвати своє фірмове позначення, наприклад, «консалтингові послуги», а таке позначення по законодавство в принципі не може бути торговельною маркою, тому що носить описовий характер і не володіє розпізнавальною здатністю, це все одно, що намагатися отримати торгову Марку на «Овочі-фрукти».

Більш детально на сторінці нашого БЛОГУ: Що не можна зареєструвати в якості торгової марки?

Далі, ми визначаємо Класи Міжнародного класифікатора товарів і послуг (МКТП), куди потрапляють Ваші товари і послуги, це полегшує пошук торгових марок, що заважають, а головним чином це впливає на вартість державних Зборів, про це трохи пізніше.

І потім ми проводимо пошук (ще його називають попередній) по базі зареєстрованих торговельних марок. За результатами пошуку може стати ясно – чи є торгові марки, що заважають реєстрації.

За підсумками цього етапу може скластися далі наступне:

             – все добре, можна реєструвати. Імовірність видачі висока.

        – все погано, реєструвати безглуздо.        Потрібно міняти позначення, щось додавати або прибирати, в первісному вигляді, ймовірність видачі – 0%

Ще раз – тут Ви нам поки нічого не платите, адже ще не ясно, чи можна Вашу Торговельну марку зареєструвати.

TORGOVAMARKA.COM
ЕТАП “ПОВНИЙ ПОШУК”

Це необов’язковий етап. Полягає в тому, що проводиться пошук по базі заявок, поданих на реєстрацію в УкрПатент Ці заявки знаходяться в УкрПатенті та пошук по ним замовляється через УкрПатент і проводиться за його тарифами. Коштує це 2000 – 2500 грн. Ми це можемо зробити за 7 днів

За підсумками цього етапу може скластися далі наступне:

– знаходиться заявка на торгову марку в Україні або міжнародна заявка, далі подавати заявку на реєстрацію немає сенсу.

– все добре, нічого не знайдено, можна подавати заявку.

Звертаємо Вашу увагу, що навіть, якщо нічого не знайдено, повної гарантії все одно ніхто дати не може. Є рідкісні моменти, які можуть трапитися і перешкодити реєстрації. Для допитливих приклади: при повному пошуку не видно кілька останніх днів, працівники УкрПатенту живі люди і вносять заявки в базу з деякою затримкою. І навіть подані Заявки нашим бюро на перший час буває не видно в базі УкрПатенту, у нас в практиці було таке, причому не один раз! Також може виявитися так, що прийде в Україну міжнародна заявка по конвенційному пріоритету. Це означає, що на момент пошуку нічого заважає не було, а потім з’явилося! може бути так, що потім експерт виявить, що дане позначення використовується якийсь фірмою, про що напише запит. На момент подачі таких відомостей в інтернеті може і не бути, а через рік – термін розгляду саме такий – як раз з’являться.

Також цей етап можна пропускати, коли ви вже щосили користуєтеся своєю торговою маркою, все одно нічого змінити не можна, тому потрібно йти вже до кінця і відстоювати з піною у рота свою правоту.
TORGOVAMARKA.COM
ЕТАП “ПОДАЧА ЗАЯВКИ ТА ВЕДЕННЯ ДІЛОВОДСТВА”
Ось якщо за результатами попередніх етапів не знайдено нічого заважає, то можна подавати Заявку на реєстрацію торгової марки

Тут вже ви платите нам за послуги разово – 5000 грн

Ми ще раз узгодимо з Вами весь перелік товарів і послуг, також ви надаєте нам формальні дані, фізична/юридична особа і т.д. А також ви даєте нам довіреність на ведення справ.

Протягом 2 -х місяців сплачуємо державні мита, в залежності від обраних класів КТП

Далі все діловодство ведемо ми. Відповідаємо на запити експертизи.
TORGOVAMARKA.COM
ЕТАП “ЗАКІНЧЕННЯ ПРОЦЕДУРИ РЕЄСТРАЦІЇ”

В кінці всієї процедури може виявитися, що

– ми отримуємо позитивне рішення. Тоді ви оплачуєте мито за видачу – уточнимо.

– ми отримуємо ПОПЕРЕДНЮ відмову в реєстрації. Тоді ми з вами сідаємо і думаємо, що робити далі, це ще не кінець. Але це вже окрема тема.

ЗАЛИШИЛИСЬ ЗАПИТАННЯ?

CONSULTATION

Залишайте Заявку та отримайте РОЗШИРЕНУ | БЕЗКОШТОВНУ консультацію щодо реєстрації Вашої Торговельної Марки