Патентне бюро TORGOVAMARKA.COM

Патентне бюро “TORGOVAMARKA.COM” засновано у 2014 році та об’єднує команду професіоналів, які здійснюють ефективну та послідовну юридичну діяльність як на українському, так і міжнародному рівні шляхом надання комплексної правової допомоги в сфері права інтелектуальної сласності.

На сьогоднішній день Патентне бюро “TORGOVAMARKA.COM” об’єднує більше десяти професіоналів, які спеціалізуються на різних галузях права інтелектуальної власності та мають значний юридичний досвід.

КОМАНДА TORGOVAMARKA.COM

Міссія компанії

Надавати якісні і висококваліфіковані юридичні послуги для крупного і середнього бізнесу, а також приватних клієнтів. Виконувати особливо складні завдання, супроводжувати ексклюзивні проекти, на основі постійного професійного самовдосконалення наших спеціалістів і своєчасного реагування на зміни в законодавстві.

Філософія компанії

Філософія нашої компанії полягає в тому, щоб надавати максимально якісні юридичні послуги, бути надійною опорою для клієнтів, забезпечувати правову підтримку найвищого рівня, захист інтересів і сприяти досягненню поставлених цілей.

Професіоналізм, досвід та постійне вдосконалення знань працівниками, дозволяє нашій Компанії надавати юридичні послуги в сфері права інтелектуальної власності на найвищому професійному рівні. Комбінуючи глибоке знання і розуміння чинного законодовства України, а також аналіз основних тенденцій його розвитку ми надаємо високоякісні юридичні послуги, знаходимо оптимальні рішення, засновані на досвіді і професійних знаннях.

КОМАНДА TORGOVAMARKA.COM

ВІДЕНЄЄВ Олександр

ПОМІЧНИК ПАТЕНТНОГО ПОВІРЕНОГО

КИЯШКО Андрій

ПАТЕНТНИЙ ПОВІРЕНИЙ УКРАЇНИ

ЛЕЩУК Христина

ПОМІЧНИК ПАТЕНТНОГО ПОВІРЕНОГО

БРЕНДИ ЯКІ НАМ ДОВІРЯЮТЬ

За 7 років практики в сфері права інтелектуальної власності Патентному бюро TORGOVAMARKA.COM вдалось отримати для наших клієнтів:

0
СВІДОЦТВ ПРО РЕЄСТРАЦІЮ ТОРГОВЕЛЬНИХ МАРОК
0
СВІДОЦТВ ПРО РЕЄСТРАЦІЮ АВТОРСЬКОГО ПРАВА
0
ПАТЕНТІВ НА КОРИСНУ МОДЕЛЬ ТА ПРОМИСЛОВИЙ ЗРАЗОК